Gösterilen sonuç sayısı: 9

Görüntüle 9 12 18 24

Akajou Kerestesi · Mahogany

Müzik aletlerinde, teknelerde, kapı, pencere, iç kabin kaplamalarında rahatlıkla kullanabilmeniz için sizlere özel boy ve ölçülerle en kaliteli şekilde ürününüzü hazırlıyoruz. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. sizde Ustaoğlu Orman ile Fark yaratın. Ürün sipariş ve bilgisi için hemen arayın. Diğer ürünlere göz atman için tıklayın.

Anigre Kerestesi · Aningre

Sizler için ağaçları özenle seçiyoruz ve kesiyoruz. Sizlerin istediği boy ve ölçülerde en kaliteli ve uygun fiyata üretimini yapıyoruz. Hazırladığımız bu ürünü mobilyalarda, teknelerde ve doğrama işlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sen de Ustaoğlu ile fark yarat. Ürün siparişi ve bilgi için hemen arayın. Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla.

Ayous Kerestesi · Samba

Mobilya tasarımlarında, müzik aletlerinde, karoseri uçak yapımlarında kullanabileceğiniz bir kereste çeşididir. Sizler için en güzel ağaçları seçiyoruz ve işliyoruz. Uygun ve kaliteli fiyata sunuyoruz. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sen de Ustaoğlu ile fark yarat. Ürün siparişi ve bilgi için hemen arayın. Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla.

Çam Kerestesi

Çam Kerestesi elastik özelliği sayesinde kolay işlenir. Çivi ve vidayı sıkı tutar. Boyanabilir ve soyulabilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan Çam kerestesini binalarda kapı, pencere, doğrama, köprü inşaatı, uçak ve gemi güverte döşemeleri , ağaç malzemenin kullanılabileceği her yerde değerlendirilebilir. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. Sizde hemen alın farkı görün! Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla!    

Ceviz Kerestesi

Ceviz kerestesi orta sertlikte ve sıkı elyaftan oluşmaktadır. Estetik görünümünden dolayı iç mimaride de tercih edebilirsiniz. Kolay ve rahat işlenebilir özelliğiyle dilediğiniz mobilya ve müzik aleti kolaylıkla yapılabilir. Kaliteli malzemeler her zaman fark yaratır. Hemen al farkı gör! Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla!

Ihlamur Kerestesi

Türkiye'nin kıyı şeritlerinde yetişen bu kereste çeşidi oymacılık başta olmak üzere, arı kovanı, fırça sapı, arp, müzik aleti, oyuncaklar vb. gibi alanlarda kullanmak için uygun bir kereste çeşididir. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. Diğer ürünlerimizi incelemek için tıkla ve ürünler hakkında bilgi almak için hemen arayın.   

Kestane Kerestesi

Sert hava koşullarına dayanıklı olmasından dolayı dış yapılarda, köprü ve iskele ayaklarında sıklıkla tercih edilen bir kereste çeşididir. Kolay işlenebilir olmasından dolayı istediğiniz tarz alanda ve üründe rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli ürün her zaman fark yaratır. Sizde Ustaoğlu Orman ile fark yaratın ve hemen arayın! diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla!

Kiraz Kerestesi

Kiraz Kerestesini mobilya ve ev dekorasyonunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizler için uygun fiyata ve kaliteli şekilde keresteler üretiyoruz. İstediğiniz boy ve ölçülerde sizlere sunuyoruz. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sende Ustaoğlu Ormanla fark yarat. Diğer ürünleri incele.

Sapelli Kereste · Maun Kereste

Afrikada yetişen bir ağaçtan elde edilen bu kereste dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kuruma süresi kalınlığına ve konvansiyonel makinalara bağlı olarak 70 günü bulabilir. Dekorasyon işlerinizde ve kapı, parke, merdiven, tekne tasarımlarında kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. Sizde hemen arayın ve ürünler hakkında bilgi alın. Diğer ürünleri görmek için tıkla.