Gösterilen sonuç sayısı: 8

Görüntüle 9 12 18 24

Abanos Kerestesi · Aboyn Kereste

Değerli mobilyalarda ve süslemelerde kullanılan iç mimarlar tarafından sıklıkla tercih edilen bu keresteyi sizlerin istediği ölçü ve boylarda üretebiliyoruz. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. Sende her zaman Fark yarat. Ürün hakkında bilgi için hemen ara. Diğer ürünlere göz at.

Ahşap Lamine

Hemen Tıkla Uygun Fiyata Kaliteli Ahşap Lamine Kriş Ürünlerini İsteğine Özel Boy Ve Ebatlarda Üretelim. Diğer Ürünlerimizi Görmek İçin Tıkla.

Akajou Kerestesi · Mahogany

Müzik aletlerinde, teknelerde, kapı, pencere, iç kabin kaplamalarında rahatlıkla kullanabilmeniz için sizlere özel boy ve ölçülerle en kaliteli şekilde ürününüzü hazırlıyoruz. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. sizde Ustaoğlu Orman ile Fark yaratın. Ürün sipariş ve bilgisi için hemen arayın. Diğer ürünlere göz atman için tıklayın.

Anigre Kerestesi · Aningre

Sizler için ağaçları özenle seçiyoruz ve kesiyoruz. Sizlerin istediği boy ve ölçülerde en kaliteli ve uygun fiyata üretimini yapıyoruz. Hazırladığımız bu ürünü mobilyalarda, teknelerde ve doğrama işlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sen de Ustaoğlu ile fark yarat. Ürün siparişi ve bilgi için hemen arayın. Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla.

Ayous Kerestesi · Samba

Mobilya tasarımlarında, müzik aletlerinde, karoseri uçak yapımlarında kullanabileceğiniz bir kereste çeşididir. Sizler için en güzel ağaçları seçiyoruz ve işliyoruz. Uygun ve kaliteli fiyata sunuyoruz. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sen de Ustaoğlu ile fark yarat. Ürün siparişi ve bilgi için hemen arayın. Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla.

Ihlamur Kerestesi

Türkiye'nin kıyı şeritlerinde yetişen bu kereste çeşidi oymacılık başta olmak üzere, arı kovanı, fırça sapı, arp, müzik aleti, oyuncaklar vb. gibi alanlarda kullanmak için uygun bir kereste çeşididir. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. Diğer ürünlerimizi incelemek için tıkla ve ürünler hakkında bilgi almak için hemen arayın.   

Kestane Kerestesi

Sert hava koşullarına dayanıklı olmasından dolayı dış yapılarda, köprü ve iskele ayaklarında sıklıkla tercih edilen bir kereste çeşididir. Kolay işlenebilir olmasından dolayı istediğiniz tarz alanda ve üründe rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli ürün her zaman fark yaratır. Sizde Ustaoğlu Orman ile fark yaratın ve hemen arayın! diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla!

Sapelli Kereste · Maun Kereste

Afrikada yetişen bir ağaçtan elde edilen bu kereste dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kuruma süresi kalınlığına ve konvansiyonel makinalara bağlı olarak 70 günü bulabilir. Dekorasyon işlerinizde ve kapı, parke, merdiven, tekne tasarımlarında kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. Sizde hemen arayın ve ürünler hakkında bilgi alın. Diğer ürünleri görmek için tıkla.