Kereste çeşitlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 8

Görüntüle 9 12 18 24

Ayous Kerestesi · Samba

Mobilya tasarımlarında, müzik aletlerinde, karoseri uçak yapımlarında kullanabileceğiniz bir kereste çeşididir. Sizler için en güzel ağaçları seçiyoruz ve işliyoruz. Uygun ve kaliteli fiyata sunuyoruz. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sen de Ustaoğlu ile fark yarat. Ürün siparişi ve bilgi için hemen arayın. Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla.

Çam Kerestesi

Çam Kerestesi elastik özelliği sayesinde kolay işlenir. Çivi ve vidayı sıkı tutar. Boyanabilir ve soyulabilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan Çam kerestesini binalarda kapı, pencere, doğrama, köprü inşaatı, uçak ve gemi güverte döşemeleri , ağaç malzemenin kullanılabileceği her yerde değerlendirilebilir. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. Sizde hemen alın farkı görün! Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla!    

Kayın Kereste · Yeksenak Gözenekli Kereste

Yeksanak gözenek özelliğine sahip Kayın Kereste için hemen tıkla. İletişime geç. Diğer Ürünlerimizi Görmek İçin Tıkla.

Köknar Kereste · Reçinesiz Köknar Kereste

Sizde dekorasyonunuza farklılık katmak için köknar kerestesini kaçırmamak için şimdi iletişime geçin. Diğer ürünleri görmek için hemen tıklayın.

Ladin Kereste · Reçineli Ladin Kereste

Sizin için üretilen farklı boy ve ebatlarda üretile keresteleri hemen satın almak için iletişime geçebilirsiniz. Diğer ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayın.

Lareks Kereste · Larex Kereste

Suya dayanıklı yapısı ile heryerde kolayca kullanabileceğiniz bu keresteyi bizimle iletişime geçerek hemen bilgi alabilirsiniz. İletişime geçmek için tıkla. Diğer Ürünlerimizi Görmek İçin Tıkla.

Meşe Kerestesi · Sert Meşe

Parke yapımı, yapıların iç ve dış cepheleri başta olmak üzere, köprü ayakları, iskele ayakları gibi birçok yerde kullanabilirsiniz. Bu alanda rahatlıkla kullanabilmeniz için sizler için en güzel ağaçları seçiyoruz ve işliyoruz. Uygun ve kaliteli fiyata sunuyoruz. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sen de Ustaoğlu ile fark yarat. Ürün siparişi ve bilgi için hemen arayın. Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla.

Sapelli Kereste · Maun Kereste

Afrikada yetişen bir ağaçtan elde edilen bu kereste dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kuruma süresi kalınlığına ve konvansiyonel makinalara bağlı olarak 70 günü bulabilir. Dekorasyon işlerinizde ve kapı, parke, merdiven, tekne tasarımlarında kullanabilirsiniz. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. Sizde hemen arayın ve ürünler hakkında bilgi alın. Diğer ürünleri görmek için tıkla.