Gösterilen sonuç sayısı: 4

Görüntüle 9 12 18 24

Ayous Kerestesi · Samba

Mobilya tasarımlarında, müzik aletlerinde, karoseri uçak yapımlarında kullanabileceğiniz bir kereste çeşididir. Sizler için en güzel ağaçları seçiyoruz ve işliyoruz. Uygun ve kaliteli fiyata sunuyoruz. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sen de Ustaoğlu ile fark yarat. Ürün siparişi ve bilgi için hemen arayın. Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla.

Çam Kerestesi

Çam Kerestesi elastik özelliği sayesinde kolay işlenir. Çivi ve vidayı sıkı tutar. Boyanabilir ve soyulabilir. Kullanım alanı oldukça geniş olan Çam kerestesini binalarda kapı, pencere, doğrama, köprü inşaatı, uçak ve gemi güverte döşemeleri , ağaç malzemenin kullanılabileceği her yerde değerlendirilebilir. Kaliteli malzeme her zaman fark yaratır. Sizde hemen alın farkı görün! Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla!    

Köknar Kereste · Reçinesiz Köknar Kereste

Sizde dekorasyonunuza farklılık katmak için köknar kerestesini kaçırmamak için şimdi iletişime geçin. Diğer ürünleri görmek için hemen tıklayın.

Ladin Kereste · Reçineli Ladin Kereste

Sizin için üretilen farklı boy ve ebatlarda üretile keresteleri hemen satın almak için iletişime geçebilirsiniz. Diğer ürünlerimizi Görmek İçin Tıklayın.