Sizin için özenle seçilmiş kontrplak ürünlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Görüntüle 9 12 18 24

Kavak Kontrplak · Levha

İnşaat sektöründe, kalıp işlerinde, iskele platformlarında, iç bölme ve çatı kaplamada, zemin ve parke endüstrisinde, mobilya işlerinde, kapı, raf, sandalye, masa yapımında, koltuk yapımında tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza özel boy ve ebatlarda sipariş verebilirsiniz. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sizde Ustaoğlu ile fark yaratın. Ürünler hakkında bilgi almak için hemen arayın. Diğer ürünlerimizi incelemek için hemen tıkla.

Kayın Kontrplak · Ahşap Panel

Dış mekan, otomotiv, inşaat, tekne, reklam panoları, ambalaj, makine model kalıp, çatı kaplama, beton kalıp, karavan gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin hammaddesini özenle seçiyoruz ve büyük bir titizlikle işliyoruz. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sizde Ustaoğlu ile fark yaratın. Ürünler hakkında bilgi almak için hemen arayın. Diğer ürünlerimizi incelemek için hemen tıkla.

Okume Kontrplak · Marin

Yat ve teknelerde kullanabileceğiniz kaliteli ve uygun fiyatlı bu kontrplak sizlere özel boy ve ölçülerde üretilir. Kaliteli malzeme fark yaratır. Sen de Ustaoğlu ile fark yarat. Ürün siparişi ve bilgi için hemen arayın. Diğer ürünleri incelemek için hemen tıkla.